Po małych krokach, ale wielkich rezultatach jest…nieziemski? Jest MH!

Zna patenty na to, aby żadna dziewczyna nie chciała wypuścić go z łóżka. Potrafi rozpoznać potrzeby seksualne kobiety i odpowiednio je zaspokaja. Sam rozwiązuje problemy…a i jeszcze jest szefem kuchni. Jak skończy gotować , a raczej jak stworzy super pyszną delicję zamyka za sobą drzwi  i wychodzi na spotkanie z przygodą.

Mężczyźni z kręgu MH mają temat na miarę męskiego forum – „KOBIETY” Poza tym tacy panowie rzeźbią ciało i jeśli biegają, to tylko z gwarancją sukcesu! Tak, tak, taki facet wykorzystuje swoje cechy fizyczne.

Kiedy już dotrze do niego, że seks rodzi się w mózgu, posłucha niezawodnych ekspertów, którzy są zgodni, co do tego, że:… MAŁŻEŃSTWO! Zanim jednak się oświadczy może zrobić test i sprawdzić, czy to będzie właściwy KROK.

Dla mężczyzny MH:

„Garnitur może zapewnić ci awans, podnieść Twój status i rozwinąć życie towarzyskie”

[jesień/zima 2008/2009, s. 35]

„Takie czasy, Panowie, że woda i mydło już przestały wystarczać”

[tamże, s. 54]

„Wygrywają ci, którzy wiedzą, gdzie leży cienka granica między nadgorliwością, a właściwą porcją zainteresowania”.

[9/2005, s. 72]

„Kobiety desperacko pragną, aby facet im jakoś zaimponował.”

[6/2010, s. 11]

„Uwodzenie wymaga taktyki, obserwowanie sygnałów i umiejętności szybkiej reakcji. A wtedy atakujesz i kruszysz mur jej oporu, nawet jeżeli to tylko gra i opór też trochę udawany.”

[9/2010, s. 52]

„Inteligentni faceci uwodzą kobiety słowami.”

[7/2005, s. 89]

„Najdziwniejsze jest to, że ocena tego samego związku przez mężczyznę i kobietę może być diametralnie inna.”

[7/2005, s. 88]

„Kłamstwa dają facetom spokój i poczucie bezpieczeństwa, a kobietom wizerunek kobiety -porządnej-, która jest dobrym materiałem na żonę”.

[9/2005, s.50]

„Czy ona lubi seks? Zobacz, jak ją przejrzeć, żeby potem nie było niespodzianek.”

„Wystarczy tylko godzina opalania, aby o 69% wzrósł twój poziom męskich hormonów. Jeszcze nie obliczono o ile wzrasta na skutek rozglądania się wokoło”.

[7/2010, s. 51]

„ Monotonia. Sam chyba tego chciałeś, bo na kogo można zrzucić winę?”

[6/2010, s. 67]

„ Znając stan konta mężczyzny, można przewidzieć, ile razy jego partnerka będzie miała orgazm podczas stosunku”

[5/2010, s. 64]

„Tygodniowy plan testosteronowy MH ułatwi ci zbudowanie dobrej sylwetki  i podniesie twoje akcje na erotycznej giełdzie”

[7/2005, s. 78]

„Stalowego brzucha nie odsłonisz dietami. By go zbudować, musisz przerzucić trochę żelaza, ale dzięki temu nie będziesz potrzebował kostiumu, by mieć wygląd Iron Mana”.

[6/2010, s. 106]

„”Men’s Health” z 40 międzynarodowymi edycjami i ponad 20 milionami czytelników jest największym na świecie lifestylowym magazynem dla mężczyzn. Polska edycja ukazuje się od stycznia 2004 roku i dostarcza czytelnikom najnowszych informacji i porad”…

[http://www.menshealth.pl/onas.html]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>